Логитип khoroshienews.info

Можливість переробників платит высокий ціну за насіння соняшнику скорочується

06.01.2022 17:34

Посылаю данные по данным Державной службы статистики Украины, данные зазначаются, чтобы у сильгосппідпримств были убраны 5 миллионов долларов (это на 30% больше, в период с 2021 года), а также на пер

Можливість переробників платит высокий ціну за насіння соняшнику скорочується - фото

Посылаю данные по данным Державной службы статистики Украины, данные зазначаются, чтобы у сильгосппідпримств были убраны 5 миллионов долларов (это на 30% больше, в период с 2021 года), а также на перерабатывающих предприятиях (7% предприятий). торік). При цьому врожай соняшника 2021 года на 3,2 млн т більший, ніж попередній. Тобто, господарства, що вирощують соняшник, не мають наміру його реалізувати за цінами поточного сезона, очікуючи більш високих пропозицій від переробників.

Олійно-екстракційні заводы незапечены сировой, для загрузки потужності протягомом року, не спроможно прописать по зовущему ринку продукцію за цінами, що готові платитиці (импортери). До речи, споживання соняшниковой олії в Україні становить 400-500 тис. т на рік, аційне виробництво и пропозиція олії-близько 7 млн ??т. Тому попит на продукцію українських заводів знижується. Можливість переробников платит высокую ціну за насіння соняшнику також скорочується. Тожбільш вагомим фактор впливу на вартість соняшника всередині країни є вартість соняшниковой олії и інших рослинних олій на світовому ринку.

О том, как обеспечить основную аналитику и монирингу компании "Прометей" в комментариях для Latifundist.com.

З грудня 2020 року до весни 2021 року соняшник зріс в ціні до 25 тис. грн одночасно із стрімким зростанням вартості соняшниковой олії. Результатом стала выдача основних спользователей при покупке українського масла, его впали и на масле, и на соняшник. В світі споживаться около 200 млн т рослинної олії щорічно, соняшникова олія становить 10% від світового споживання. Виробниками и вспомогательными веществами соняшниковой олії крім України є Росія, ЄС, Турция, Аргентина и другие країни світу.

_ "Цьогорічна тенденція формування ціни попиту цілком протилежна минулорічній. Покупка олії зменшую обсяги закупок, лімітують запасы продукции, комміністі, соавітії-соціїі аннішій

За грудень 2021 года соняшникова олія втратила близько 100 долларов за вартості, але ще не стала дешевшою, ніж у грудні 2020 года. Если цьому покупці залишаються пасивными и не готовыми продуктами продукцію українського виробництва за наявною ціною, маючи змогу обирати більші рослинні олії. Олійно-екстракційні заводи физически не здатні реалізувати продукцію власного виробництва.

Аналитики зазначають, якщо ситуація на світовому ринку олійних культур не зміниться, покупці чекатимуть понижение вартості соняшниковой олії хоча до минулічного рівня в 1100-1200 $ за 1 т. В такому випадку за насіння заводи не зможуть платит більше 15-16 тис. грн за 1 т. Враховую обсягційної пропозиції соняшника и відсутність попиту на масло, и отже і попиту на соняшник из бокуців, вартість сировини для переробки может быть опуститися нижним щече значеного цінового производства.

Стосовно внутрішнього ринку, експерти кажуть, для внаслідок накопления сировини в очікуванні підвищення вартості насіння соняшника, формуєтьсяційна (відкладена) пропозиція, яка залишається високою. Це завжди призводить до заказа закупівельних цін. На почтовом отправлении весняних сільськогосподарських робіт для отримання обігових коштів фермери будуть змушені реалізовувати продукцію. Зваючи на поступление вартості зернових і потенційний об’єм соняшнику, який водночас може потрапити на ринок, ціна останнього почне стрімко знижуватися. _

_ "У випадку, якщо господарок приймуть рішення притриматический соняшник до наступившего року, очікую на ризик неврожаю чи зниження врожайності через брак добрив та посуху, утвориться в ситуацииаціяція, чтобы продозиться сонація, коли доційна пропозиціяся новідівідійня дівійнапозиціяпіяпідія дівідія-доработать старое передвоїдориться. ",-коментують аналітики.

За даними експертів компанії "Прометей", суттєво змінити ситуацію на краще може зростання попиту на соняшникову олію, збільшення її споживання у світі та одночасно суттєве подорожчанняіншихослинних олію. Проте в довгостроковій перспективі такі зміни не передбачаються.

Читайте также


Новости раздела

Популярные