Логитип khoroshienews.info

У Казахстані посилюються протести через ціну на газ

05.01.2022 17:21

В Казахстане от 2-х годов трижды протести через отправку данных по газам. По данным ЗМІ, спочатку людей вимагали снизить цены на газ, який с 1-го цикла подорожать от 60 (3,75 грн) до 120 тенге (7,5 г

У Казахстані посилюються протести через ціну на газ - фото

В Казахстане с 2-х сеансов происходит просмотр потоковых сообщений на просмотры газа.

По даним ЗМІ, спочатку людей вимагали знизити ціну на газ, який з 1 січня подорожчав з 60 (3,75 грн) до 120 тенге (7,5 грн) за л. Коли влада погодилася снизить ціну до 50 тенге (трохи більше 3 грн), протестувальники почали висувати політичні вимоги. Зокрема, вони закликали до відставки чинного уряду, викоріння корупції, будівництва фабрик і заводів, скорочення безробіття.

Сегодня стало відомо, що президент Казахстанау Касим-Жомарт Токаєв прийняв відставку уряду.

У другій половині дня з’явился інформація, колишній президент Казахстанау Нурсултан Назарбаєв йде з посади голови Ради безпеки. Цю посаду обійме чинний глава держави Касим-Жомарт Токаєв.

_ "Як глава держави й відсьогодні голова Ради безпеки маю намір діяти максимально жорстко",-сказав Касим-Жомарт Токаєв.

В країні вимкнули інтернет, недоступні інформаційні сайти. Сайти ряду держорганів Казахстану також недоступні з-за кордону. Уся інформація надходить переважно із телеграм-каналів.

Режим надзвичайної ситуації запроважен в чотирьохахах: Мангістауській и Алматинській области и містах Алмати и Нур-Султаны.

Читайте также


Новости раздела

Популярные