Логитип khoroshienews.info

Ціни на українську пшеницю стабільні, ринок кукурудзи - малоактивный

05.01.2022 13:50

Ціни на українську пшеницю залились без змін.Про этого повідомили аналітики Barva Invest на свому каналі в Telegram.Аналитика акцентую, котируюісью пшениці продовжили відновлення на фоні продовження

Ціни на українську пшеницю стабільні, ринок кукурудзи - малоактивный - фото

Ціни на українську пшеницю залишилися без змін.

О том, как поступили аналитики Barva Invest, на свому канал в Telegram.

Аналитики акцентують, котирування пшеницы продовжили выращивание на фермах посушливых умов и погашение стану посевів озимої пшеницы в США. Березневий ф’ючерс на американскую пшеницу за 0,12 доллара за бушель, ціна на вропейскую пшеницу за 5,25 доллара за т, а на чорноморську не змінилась.

_ "Туніс планує провести тендер на закупку 125 тис. Тис. Пшеницы. Туреччина продовжила дію нульового импортного мита на деякі зернові (в т. Ч. На пшеницю і кукурудзу) до кінця $ зінця $ 2022 р. , 2 за т ",-прокоментували в Barva Invest.

За словами експертів, ціни на українськом ринку залишились без змін.

Щодо кукурудзи, то український ринок залишається малоактивным.

Як відмітили в Barva Invest, на відміх торгах котирування кукурудзи показал суттве зростання на фоні хороших даних етанольної галузі в США и затяжних погодных проблем в Південній Америці. Березневий ф’ючерс на американскую кукурузу кукурузу на $ 0,20 за бушель, а на чорноморську на $ 2,25 за т.

Читайте также


Новости раздела

Популярные