Логитип khoroshienews.info

Погода в Південній Америці сприяє рост цін на сою

05.01.2022 10:39

На чиказькій біржі виросли ф’ючерси на сові боби через прогноз посушливой погоды в Південній Америці. Об этом повідомля Reuters.На территории Бразилии фермерам довелося сіяти сільськогосподарські кул

Погода в Південній Америці сприяє рост цін на сою - фото

На чиказькій біржі виросли ф’ючерси на сові боби через прогноз посушливой погоды в Південній Америці. Про это повідомля Рейтер.

На півдні Бразилії фермерам довелося сіяти сільськогосподарські культури за надзвичайно посушливих умов, оскільки дощу вони так и не дочекалися. Хороший прогноз, у найближчи 11-15 дней опадов не будет точных сведений в чверті посівів сої в Бразилию и половину посівів сої в Парагваї. Водночас у деяких південних регіонах Бразилії опади очікують вже в середині тижня.

Бесплатное обеспечение, найбільш активный контракт на сою на чиказькій біржі (CBOT) виріс на 0,9% до $ 13,67-3/4 за бушель. Зростання ф’ючерсів на союзу была проверена на основании данных проверенных транспортных средств в США: за последние 30 лет, было получено 1,19 млн т, что на 32% ниже среднего для предварительного анализа аналитических исследований.

Також після трьох сесій падіння поспіль виросли ф’ючерси на кукурудзу та пшеницю. Кукурудза зросла на 0,8% до 5,94 доллара за бушель, а пшениця-на 0,4% до 7,61 доллара за бушель. Підтримало ринок пшеницы скорочення світових поставок.

Читайте также


Новости раздела

Популярные