Логитип khoroshienews.info

Зеленский проинформировать про водный транспорт

05.01.2022 06:32

З 1 січня 2022 р. набрав чинності закон №1054-ІХ "Про внутрішній водний транспорт", який було прийнято Верховною Радою 3 грудня 2020 р. и написано президентом України Володимиром Зеленським 30 грудня

Зеленский проинформировать про водный транспорт - фото

З 1 січня 2022 р. набрав чинності закон №1054-ІХ "Про внутрішній водний транспорт", який було прийнято Верховною Радою 3 грудня 2020 р. и написано президентом України Володимиром Зеленським 30 грудня того ж року. Повідомляє ЦТС.

Зокрема, встановлюються роботи внутреннего водного транспорта, использовать внутренний водный транспорт и их береговых смуг для судноплавства. Нормуться питання майна, яке затонуло на внутренних водных транспортных средствах, и відповідальності судновласники для проработки законодавства про внутрішній водний транспорт.

Крім того, документ имплементу оснований директив та регламентів ЄС щода Угоди про асоціацію Україна-С.

За підрахунками Міністерства инфраструктуры, имплементация закона дозволяет уменьшить количество отходов до 30 млн т на рік и использовать економічний ефект для державы в обсязі близько 13-16 млрд грн.

** _ Читайте також: Вадатурський просить Зеленського накласти вето на закон про водний транспорт.

Однако, более генеральный директор компании "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський звертався до Президента Украины Володимира Зеленского із проханням застосувати право вето до даного закону. За його словами, законопроект №1054-ІХ "Про служебный транспортный транспорт" є ганебним, дискредитирующий для країни в цілому таочеде для екологічних и епідеміологічних недедл. .

Нагадамо, ранее Зеленский, подписал суперечливий податковий закон №5600.

Читайте также


Новости раздела

Популярные