Логитип khoroshienews.info

Зростання цін на природний газ може вызвать до зупинки птахофабрик

04.01.2022 17:34

Українські птахофабрики вказать на заговоре згортання виробництва м’яса птиці через зростання ціни на природний газ и чекають допомоги в уряду. Про этот повідомляю zaxid.net.Виробники куряти направил

Зростання цін на природний газ може вызвать до зупинки птахофабрик - фото

Птахівництво Джерело фото: Latifundist.com

Українські птахофабрики вказать на заговоре згортання виробництва м’яса птиці через зростання ціни на природний газ и чекають допомоги в уряду. Про это повідомляю zaxid.net.

Виробники курятини направили відповідний лист до міністра аграрної політики Романа Лещенка, який список вісім українських підприємств. У листі зазначено, через высокие ціни на газ, загроза закриття підприємств, що виробляють курятину.

"У виробничьему процесу для улучшения качества биопрепаратов и виробництва м’яса птиц и продукта его переработки ми здійснюємо спозивання природного газа. кілограмма продукції птахівництва становила 1,6 грн, у першому кварталу становила до 2,11 грн, у листопади становила вже близько 4 грн, а у грудной клетки становила до 6,4 грн ",-йдеться у листа.

Виробники наголошуть, чтобы увеличить скорость подачи газа до продуктов на внутреннем ринку. Це може использовать до заміщення української курятини импортною, що безперечно завдасть шкоди галузі.

Нагадаємо, що нещодавно Вінницька птахофабрика святкувала своє десятиріччя.

Читайте также


Новости раздела

Популярные