Логитип khoroshienews.info

Украина выстоит перед сильными вызовами: прогноз астролога на 2022 год

04.01.2022 01:04

2022 год шансу для українців. Якщо -зуміємо його використо, станемо успішні й непереможні. Признать новости политики, які згуртують націю и вкажуть Україні правильный курс.

Украина выстоит перед сильными вызовами: прогноз астролога на 2022 год - фото

Коли ж не підтримаємо їх, на три роки втратимо можливість розвиватися.

2022 року буде сильний Сатурн планета-покровитель України. Ми вистоїмо за будь-яких обставин. Від 5 червня до 24 жовтня Сатурн ретроградний. На цей час справи пригальмую. Щоб чогось досягти, доведеться працювати вдвічі більше.

Влада

До 29 січня Венера, покровителька влади, ретроградна. Активізуються опозиційні політичні сили. Стануть помітні слабкі місця в політиці й економіці. Владі требуются до викликів, а не сподіватися, що пронесе. Народу урветься терпець. Вибухатимуть революційні протести, загостряться конфлікти. Недолугі політики не втримаються у владі.

Сильними стануть молоді партії на чолі з 3040-річними. В політику прорветься нова постать, хочу як би цьому противилися олігархи. Це буде молодий чоловік, який не жив за Радянського Союзу. Новий лідер приверне увагу світової спільноти.

В течение 5 дней по 20 августа и от 30 жителей до китайского региона Украина перекуплена под тиском зовущих обставин. Парламент прийме рішення, чтобы отвести країну на кілька кроків назад. Постановите питання кадровых лиц в Верховный суд. Це час скандалів. Почнуться суперечки між представниками фракцій, зміниться розстановка політичних сил.

Восени загрузнемо в гучних корупційних скандалах. Заплямованими будуть представники багатьох партій. Не вдасться тримати добру міну при поганій грі. Таємне стане відомим. Рейтинг деяких політиків серйозно впаде, дехто завершить кар’єру. Гучні журналістські розслідуваннять на вуха всю країну. Майданом це не закінчиться. Найбельные протести можливы с 21 по 31 марта, 12 мая, из 14 по 30 августа, 28 октября, из 17 по 30 грудня. Народне невдоволення спостерігатимемо в регіонах. Іти з протестом на Київ люди не наважаться, бо кожен дбатиме про власні інтереси.

Володимир Зеленський

2022-й рік найбільших помилок для президента. Підозрюватим у всех, регулярно змінюватим оточень. На початку року оновить коло радників, перестаньте довіряти колишнім друзям. Піклується про власне життя більше, ніж про державні інтереси. Добавьте к этому попередние стратегій та обіцянок. Рватиметься на другий термін, але його не переоберуть.

Економіка й фінанси

Юпітер, покровитель фінансів, перебувающий у сильній позиції знаку Риб. 12 травня перейде до Овна. Грошей буде вдосталь. Не зумі заробити тільки ледачий. Але ціни на товари зростуть. Шокуватиме вартість продуктів.

Протягом року Юпітер тричі проходит нуль знаку Овна 12 мая, 28 жовтня и 21 грудня. В этом случае можливість радикально піднятися вгору или впасти. Остерігайтеся помилок. З 29 липня по 24 листопада Юпітер буде ретроградний. Не запускает финансовые отчеты.

1112 травня можна або здобути все, или втратити. В першій половині місяця депутаты приймуть законы, що негативно вплинуть на економіку. Боятимемося за завтрашній день. Багато хто перейматиметься заощадженнями. Ассортимент и количество штовхатиме бизнесов до агресивного ведення справ. З’являться рейдери й тітушки, розгорнуться регіональні усобиці між підприємцями та владою. Люди чинитимуть самосуд.

Оживе ринок нерухомості. Українці почнуть купувати квартири. На ринку землі відбудуться серйо-зні зміни. Люди продаватимуть паї, виїжджатимуть на заробітки. Багато змінять громадянство. Влада може запровадити подвійне громадянство.

Влітку сколихне валютний ринок. Заливка по листопад, у період ретроградного Юпітера, просяде гривня. Міжнародні дотації допоможуть врегулювати курс.

Придбання и продажа нерухомостов, віїзду на заробитки и еміграції варто от 14 січня до 5 лютого, от 11 мая до 3 червня, от 10 вересня до 2 жовтня, от 29 груди до 18 січня 2023 року. Тоді Меркурій стає ретроградний. Губитимуться документи, будуть перебої из зв’язком та інтернетом, запізнюватимуться перекази.

Протягом року люди активно змінюватимуть професії, шукатимуть альтернативні джерела заробітку. Спостерігатимемо відтік кадрів. Продовжимо втрачати лікарів и вчителів, які виїжджатимуть до Польщі та Німеччини. Люди панічно боятимуться безгрошів’я, вирушать на заробітки сім’ями.

Влітку підприємці матимуть проблеми.-Важко буде налагодити поставки за кордон. Через корупцію знизиться довіри у світі до наших бізнесменів.

Дасть про себе знати енергетична криза. Через проблеми із запасами газа включить зростуть ціни на комунальні послуги, із затримками розпочнеться опалювальный сезон.

Війна на Донбасі

Марс, покровитель війни, рухається швидко. Весь час перебува у важливих фиг. У лютому на кордонах України загостриться конфлікт. Це стане точкою відліку до його погребения или до згортання війни.

Агресія сусіда не переросте в повномасштабном протистояння. 2022 год найважчий для Росії. Там почне змінюватися влада. Росіянам стане не до нас. Заговорять про розкол країни. 2022-й критичний для Путіна. Люди намагатимуться його усунути, протести стануть регулярні, невдоволені збиратимуться на мітинги. Громадяни йтимуть на площі, для відстояти права. Внутри конфлікти в Росії будуть на руку українцям. Путіну доведеться докласти зусиль, щоб залишитися при владі. В України не вступайте, пока не делитесь в бік Прибалтики. Як тільки відчуває кризу, традиция відвертає увагу людей тер-актами, посилює страх. Те саме станеться-2022-го. Хоч як би старався, росіяни розхитають усталений порядок у країні. Росії буде важко зберегти територіальну цілісність.

Конфлікт на Донбасі маємо шанс завершити 2023 року.

Коронавірус

Найближчі два роки пандемія не зникне, але шкодитиме Україні менше. Темпи вакцинації пришвидшать. Наступне загострення епідемситуації буде из жовтня до грудня.

Наука, культура і спорт

Маємо вдосконалити вищу освіту. Вже є факультети, на які роками ніхто не вступає. Студентів треба заохочувати. Орієнтуватися в новых галереях, яким не вистача робочих рук. Розумний підхід до підготовки кадрів запустить розвиток економіки.

Українським спортсменам все важны показувати високі результаты. Причина в несприятливому жеребкуванні й травмах, які отримають напередодні виступу. Співаки теж не зможуть привезти перемогу с пісенних конкурсів. Кіномистецтвопатиме від нестачі коштів. Творчі люди підуть у підпілля, там створюва-тимуть шедеври. На кухні з’являются общие пісні и романи, які обговорюватимемо для кілька років. 2022-й час культурного відродження. Нагада про себе бардівський рух.

Роботодавці не звертатимуть уваги на дипломи. Цінними стануть знання. Відчуємо брак кадрів и кризу в освіті. Розумна молодь тікатиме за кордон. Наших фахівців переманюватимуть зарплатами.

2022 року народяться нові концепції освіти. Стане нормою змішане навчання. Набудуть популярності будівельні спеціальності. В дефіциті будуть вчителі. З’явиться потреба у психологах и священниках. Люди втомляться виживати, думатимуть про вічне. Збільшиться количество вірян.

Международная информация

Європа та Америка все дети звертатимуть увагу на нас, бо активізуються воєнні дії в других куточках світу. Наш голос на міжнародній звучание непереконливо. Будемо залежи в рішень США, Великой Британии, Германии и Франції.

Гасло розвитку європейской політики 2022 ро-ку своя сорочка ближче до тіла. Помітимо зневагу держав вропи до інтересів україни. Кожен світовий лідер дбатиме про своє. Прийматимуть рішення, для були актуальні п’ять років, але не зараз. Не варто-розраховувати на підтримку старих друзів. Навіть прибалтійські партнери на де-який час відвернуться. Естонці та латвійці не наважаться на спів-працю нашими бізнесменами.

Підприємцям слід переориентирован на країн-сусідів на африканском и азійські.

Найбільший вплив матимуть США. Їм весь світ винен гроші. Лідерські позиції не скоро перейдуть до Китаю.

Україна має думати, як заявити світу про себе. Будемо сильні в пошуку альтернативных-видов энергии. Зірки сприятимуть розвитку-авіагалузі. Але багато наших програмістів и науковців виїдуть на захід. Втримати їх складно.

Затемнення

2022 год не перевантажений затемненнями. Маємо по двоє Сонячних і Місячних.

Первый сезон трива из 30 апреля по 16 мая, другий из 25 июля по 8 листопада. В этот час не использовать имя, слід остерігатися аварій. Не можна выбрать для машиностроения, розпочинить ремонт водогону и заміну сантехніки. Не дратуйте тварин, їхня агресивність зросте.

30 апреля часткова Сонячне затемнення. Українці його не побачать, бо відбудеться вночі. Сильніше вплине на території, де його спостерігатимуть Чилі, Аргентину та африканські країни. Його дію найбільше відчують Тельцы. У сравнім не варто приймати важные рішеньі робити щось спересердя.

На світанку 16 мая відбудеться повне Місячне затемнення. Його вплив відчують Стрільці та Скорпіони. Зросте рівень агресії.

25 жовтня матимемо часткове Сонячне затемнення, 8 листопада повне Місячне. Його бачитимуть в Украине, Узбекистане, Казахстане, отдельных странах. Проявлятимем милосердя, поступатимемося главными бажаннями перед інтересами інших.

Коли варто брати шлюб

Плануйте весілля от 6 до 29 апреля, от 29 мая до 18 июня, от 19 июля до 11 августа, от 30 вересня по 22 октября.

Для одевания не отпускать січень, и такожить с 1 по 28 мая, с 18 до 23 июня, от 5 до 29 вересня, от 23 жовтня по 16 листопада.

Народжуваність

2022-го побачать світ багато дітей. Народжува-тимуться представники шляхетного поколения з козацьким духом здібні, віддани, соціально-активні, цілеспрямовані. За 20 років будуть готові стати на захист держави. Це патріотична молодь, яка любитиме Україну.

Погода і врожай

Вродить больше, ніж 2021-го, але аграрії залишаться задоволені. Головне вчасно посіяти-й-зібрати. У вересні негода знищить частину врожаю. Погода дивуватиме. Почастішають повені, ранні заморозки, гради и шквали. Зима буде сніжна, весна рання.

Незважаючи на проблемах, Україна не подлежит, а может быть с колін, вистоїть под сильними викликами, стане прикладом незаметности для світу.

Читайте также


Новости раздела

Популярные