Логитип khoroshienews.info

Метеорологи прогнозируют температурные перепади та ожеледицю.

03.01.2022 10:11

В Україні впродовж тижня очікуються короткочасні опади. Лише 3-го січня на Сходе, в Сумскій, Чернігівській, Полтавській и Дніпровській области пройдуть значимые опади в вид снігу и суміші снігу с дощ

Метеорологи прогнозируют температурные перепади та ожеледицю. - фото

В Україні впродовж тижня очікуються короткочасні опади. Лише 3-го січня на Сходе, в Сумській, Чернігівській, Полтавській и Дніпровській области пройдуть значні опади в вигляді снігу и суміші снігу с дощем.

Про це повідомля пресслужба сервісу агропогоди "Метео Фарм".

Також прогнозуються суттєві опади 5-го січня. В південних областях переважные суха синоптична картина за виключенням Запорізької области. Похмура погода домінуватиме над сонячною й лише с 6-го числа за заходом холодных повітряних мас сонячного випромінювання стане значно більше, жителів південних простран стве сонце тішитиме упродовж усього тижня. Вітер південного, західного, південно-західного напряжения, середня скорости 2-8 м/с.

** Значительные температурные перепади сприятимуть утворенню ожеледиці на дорогах та ожеледі. Нічні температури на переважній території знаходитимуться в межах-8 ... + 4 ° С, на берегу-11 ... + 3 ° С. Вдень повітря прогріється до-3 ... + 8 ° С, при температуре максимально підніметься до +1 ... + 10 ° С. Температура ґрунту в центральных, внутренних и західних областях-5 ... + 5 ° С, на полках и переходах досягне відмітки-1 ... + 6 ° С.

Нагадамо, для прогнозов аналітик, природне явище Ла-Нінья другий рік поспіль буде впливати на погоду у всьому світі. Особливо в першій половині 2022 р. Это продовжить изображения на кліматі в багатьох ключових країн-виробників и експортерів великої кількості сировини.

Читайте также


Новости раздела

Популярные