Логитип khoroshienews.info

В центрі України озимі знаходяться в задовільному стані

03.01.2022 07:56

Сільгоспвиробники центральных погодных условий Украины подтверждают, что стан посылки озимих культур в области переваливает за пределы области.

В центрі України озимі знаходяться в задовільному стані - фото

Сільгоспвиробники центральных областей Украины подтверждают, что стан посольства озимих культур в области переважно оцінюється як задовільний.

Про це повідомля "АПК-Інформ".

Другими словами, аграріїв, это пов’язано из посушливими погодными умовами в почве сівби та до розвитку культури. При этом окремі виробники убедились в возможности пересмотра озимих культур через відсутність сходів.

Зазначаться, чтобы аграрно звернуть уважение к проявлению достаточного снігового покриву на полях, який убезпечить посіви при зниженні температурном режиме. Нині зернова знаходиться на стадії сходів-почитать кущіння.

Повідомляться, згідно из данного Мінагропроду, плоского сівби озимих зернових під урожай 2022 р. в центральных областях Украины (Вінницька, Дніпропетровська, Киевская Кіровоградська и Черкаська) склала 2 млн га.

Нагадаммо, перезимівля озимих в Украине у другій декаді грудня триває без погроза. У другій декаді місяця перерабатывала дуже тепла для середини грудной погоды с температурой за нормоюними характеристиками для середини листопада.

Читайте также


Новости раздела

Популярные