Логитип khoroshienews.info

Нарощування аграрного експорту актуально як владі, так і аграріям - Висоцький

03.01.2022 06:17

Баланс між експортом и постачанням агропродукции на внутрішній ринок забезпечу відповідний меморандум, який укладаться с учасниками агроринку.Проце повідомив передний заступник мінісььії полінитики .

Нарощування аграрного експорту актуально як владі, так і аграріям - Висоцький - фото

Тарас Висоцький, первый заступник міністра аграрної політики та Продовольствие України Джерело фото: Latifundist.com

Баланс між експортом и постачанням агропродукции на внутрішній ринок забезпечує відповідний меморандум, який укладається с учасниками агроринку.

Про его повідомив перший заступник міністра аграрної політики та Продовольствие України Тарас Висоцький в інтерв’ю для The Page.ua.

За його словами останні кілька років меморандум, який укладають із виробниками, показав себе як ефективний інструмент. Адже у ньому чітко встановлюються обсяги, які потрібні для внутреннего споживання, й обсяги експорту.

"Ми й далі практикуватимемо такі домовленості з учасниками ринку. Загроз для порушення чинного меморандуму ми поки що не бачимо. Наприклад, обсяги експорту пшениці зараз скорочуються щомісяця",-розповів Тарас Висоцький.

Повыситься, чтобы политика могла быть использована в качестве одного из языков, чтобы Україна могла быть одним из провозглашенных постачителей аграрной продукции в сети.

«За словами заступника міністра агросектор формує приблизительно 20% ВВП України й не менш як 40% экспортної виручки.

Таким образом, можно сократить объемы производства в Украине и провинциальных краях, у нас есть резерв 15-20%, можно использовать технологии и новые ресурсы.

"Тому стратегія нарощування аграрного экспорта залишається актуально як для державної політики, так и для других. Багато хто их зараз активно розвиває свою экспортну инфраструктуру",-значив він.

Нагадаємо, на зрошенні можна отримувати врожай соняшнику у 2 рази більший. Урожайність на зрошенных залежить не только від культури, і від сорту, ібриду и погодних умов, які склалися в период вирощування. Щодо соняшнику, то на зрошенні теж можна отримувати врожай в 1,5-2 рази більший.

Читайте также


Новости раздела

Популярные