Логитип khoroshienews.info

В 2021 году виробництво молока продовжило скорочуватися через уменьшение поголів’я - експерт

01.01.2022 13:15

За 11 месяцев 2021 года виробництво потребления молока вид скоротилося на 5,8% - до 8,15 млн т.Про це пише пресслужба "Асоціації виробників молока" (АВМ). присадибному ...

В 2021 году виробництво молока продовжило скорочуватися через уменьшение поголів’я - експерт - фото

За 11 месяцев 2021 года виробництво молока усіх видов скоротилося на 5,8%-до 8,15 млн т.

Про це пише пресслужба "Асоціації виробників молока" (АВМ).

В этом случае, по данным офіційної статистики, наиболее просідання відбувається в присадибном секторе. Тим часом промышленного сектора демонструирует стабільність и навіт зростання в короткостроковому порівнянні.

Повідомляться, що за обсягом виробництва молока всіма категорий господарств лідирують область: Полтавська-639,6 тис. т; Вінницька-634,5 тис. т; Хмельницька-602,6 тис. т; Житомирська-454,3 тис. т;

"За 11 месяцев промисловых господарств виробили 2,52 млн молока-сировини, на 0,3% менше, ніж за відповідний период минулого року. А господарства населення-5,63 млн т, що на 8,1% менше, ніж" торік ",-повідомля аналітик АВМ Яна Лінецька.

За її словами, основною причиною скорость виробництва молока в Україні залишається стрімке скорости погашения й обсягу виробництва в присадибном секторе.

Зазначаться, що виробництво промислового молока у листопаді цього року показало позитивну динаміку. За місяць господарствами промислового спрямування було вироблено 216,5 тис. т молока, до 2,8%, или 5,9 тис. т, більше, ніж у листопаді торік. До того ж це найбільший показник листопада за останні чотири роки.

"Така позитивна динаміка-додаткове свідчення, показывающая демонстрация пережива значні трансформаційні процеси якісного сектора характеристики: исследование недостатка профессионального качества стад, підходів до якостівіві годівлів, годівлів, інівідівдівдівдівдівівділів, годівлів, ункія нарітринівіпівіпортівівінів, ункіт унтівітриніпіринтвіпівник. щоб компенсувати втрати в присадибный секторі ",-підкреслює Яна Лінецька.

Заїї словами, за листопад 2021 года в присадибних господарствах виробили на 6,4% или 28 тис. т, менше, молока-сировини, саме через це від’ємне значення має динаміка загального виробництва молока (присадибний сектор): 625,4 тис. т, до на 3,4%, или 22,1 тис. т менше, ніж в листопаді минулого року.

Нагадаємо, Здорожчення газу в ЄС може зупинити виробництво сухого молока. На світовом ринку спостерігається дисбаланс попиту и пропозиції в другой половинной року, и ціни на фондовому ринку впевнено зростають через дозу виробництва молока та активний попит импортерів.

Читайте также


Новости раздела

Популярные