Логитип khoroshienews.info

У 2022 стане обов’язковою електронна форма ТТН, зокрема для агробізнесу

01.01.2022 08:37

В новом році, с 1 серпня, електронна форма товарно-транспортных накладных (ТТН) стане обов’язковою для всіх.Про це пише LIGA.net.Повідомляється, що нині ТТН стосуються трьох учасників: вантажовідправ

У 2022 стане обов’язковою електронна форма ТТН, зокрема для агробізнесу - фото

В новом році, с 1 серпня, електронна форма товарно-транспортных накладных (ТТН) стане обов’язковою для всіх.

Про це пише LIGA.net.

Повідомляється, що нині ТТН стосуються трьох учасників: вантажовідправник, перевізник, одержувач. Відповідно до чинного законодавства, для кожного з них повинні бути створені окремі примірники накладної. Але предприятия по разным видам продукции по ці примірники.

"Система дуже залежна від" людскому фактору "-папірці часто губляться с ними стається плутанина, бізнес втрачає гроші. у сфері цифровыхізації ГО "Институт аналітики и адвокації" Антон Зінченко.

За його словами перехід в "цифру" увеличивает прискорити процеси обміну накладными на понад 90%.

Осколки законопроект "Про автотранспорт", зізмінами, набрав чинности с 1 жовтня, уряду залишились положения про функціонування реєстру товарно-транспортныхних накладных. Після цього с 1 августа 2022 года е-ТТН стане обов’язковою для всіх перевезень загальної групи товарів, зазнача експерт.

"Окрім спільного реєстру, нова система пеpедачиє ще одной важности відмінність від чинної-формат е-ТТН. Это международный стандарт ООН/СЕФАКТ для формулы структури XML-файлів, який даєцмогу форматы файлов, внешняя информация о документах видна. ",-каже Антон Зінченко.

За його словами, найбільша група ризику для впровадження е-ТТН-это аграрний бизнес. Адже не на кожном поле, доступ к интернету и электронным ключам, для подписи документа.

"Добавить складнощі можно использовать спричинені слабкою цифровую обізнаністю робітников. Також у полі може бути складно назначить правильный вагу вантажу під час формування накладної",-додає эксперт.

Втім, за словами Антона Зінченка, для агрокейсів опрацьовуться вариант, когда обозначатиметь приблизна вага (с допустимым переустановкой), когда машина требуется для пункта назначения, вони зобов’ані зафкуіксувуати.

Нагадаммо, аграрії зможуть оплатить італійську сільгосптехніку за зниженою відсотковою ставкою-від 6,54%. «Ощадбанк» розпочав співпрацю з провідним італійським виробником сільськогосподарської техніки.

Читайте также


Новости раздела

Популярные