Логитип khoroshienews.info

За кілька років ціна на землю зросте до 60 тис. грн за гектар - Висоцький

31.12.2021 11:18

За кілька років слід очікувати на те, що ціна на землю сільськогосподарського призначення зросте до 60 тис. грн за га.Про це повідомив первый заступник міністра аграрної політики и продовольствия Укр

За кілька років ціна на землю зросте до 60 тис. грн за гектар - Висоцький - фото

Тарас Висоцький, первый заступник міністра аграрної політики та Продовольствие України Джерело фото: Latifundist.com

За кілька років слід очікувати на те, що ціна на землю сільськогосподарського призначення зросте до 60 тис. грн за га.

Про его повідомив перший заступник міністра аграрної політики та Продовольствие України Тарас Висоцький в інтерв’ю для The Page.ua.

За його словами, нині середня ціна за 1 га землі складає приблизно 38 тис. грн, проте варто чекати на відчутне здорожчання.

"Ми очікуємо, що за два-три роки вона зросте до 55-60 тис. Грн, и далі все залежатиме від економічної ситуації в країні, зростання ВВП и новые показники, які не мають стососара безпередньо-за земліо.

За його словами, за первую року роботи ринку сільськогосподарських земель, Мінагропрод не бачить тих ризиків, про неминучість яких противников його відкриття.

"Обсягиів невеликі, немає розпродажу земель їхніми власниками, иноземці чи великі землевласники не скуповую землю в обхід закону",-додає заступник міністра.

В этом случае необходимо, чтобы основной экономический эффект был подтвержден в период до 2024 года, когда были присоединены к українським владельцам, чтобы купить землю, вложить в системы и получить тощо землю.

"Суспільство заспокоюється, налагоджуються бізнес-процеси, відпрацьуються нотаріальні процедуру. Через два роки розпочнеться новая етап роботи ринку землі, тоді, можливо, знадобляться якісь корективируйс",-сказко.

Нагадаммо, Министерство аграрной политики и продовольствия України представило интерактивный звіт для ринком купівлі-продажи землі сільськогосподарського значения в режимі реальной часу.

Читайте также


Новости раздела

Популярные