Логитип khoroshienews.info

Ціни на олії повинні просідати, но не ниже $ 700 за т - прогноз

31.12.2021 08:36

Ціни на олії культури повинні просідати. Навряд чи в катастрофічно впадуть до рівня 700 $ за т. Але й про здорожчання говорити не доведеться.Таку думку висловив комерційний директор Poseidon Tradewav

Ціни на олії повинні просідати, но не ниже $ 700 за т - прогноз - фото

Ціни на олії культури повинні просідати. Навряд чи в катастрофічно впадуть до рівня 700 $ за т. Але й про здорожчання говорити не доведеться.

Таку думку висловив комерційний директор Poseidon TradewavesКостянтин Бугера в матеріалі "Ворожимо на зерновій гущі, или Що буде з цінами на сільгоспродукцію в 2022 році" на Latifundist.com.

"Ймовірність, що ціни на масле будуть повільно повзти вниз на початку 2022 р., На мій погляд, вища. Сценарій подорожчання, звісно, ??можливий, але тільки шляхом спекулятивного фактора",-прокоментув трейдер.

Зазначаться, благодаря традициям факторов, способствующих получению масла в культуре є баланси виробництва и споживання масла. Світові тенденції такождают свої коректив. Читайте також: Крихкий, неспокійний, нелінійний, или Ринок олії 2021

За словами Костянтина Бугери, світова економика знаходиться в сторонних стагнації та розірваних логістических и виробничных бизнес-процесів. Водночас баланс фізичного виробництва олійних культур и олії досить позитивний.

Окрім цього, у 2022 года році прогнозується пік цін на високоолеїновий соняшник. Адже згідно з тенденцію 3-річної циклічності, наступного пути можна очікуватить його зростання. Останься пік був в 2019 році. За словами генерального директора компании "MAS Seeds Україна" Сергія Тимошенка, международная премія за високолеїновый соняшник в наиболее узкоспециализированном секторе становить 25-30 долл. США/т, а в среднем може сягати 35-40 долл. США/т.

"Деякі господарства ще вагаються сіяти чи не сіяти, оглядаються на нинішній сезон, в якім був спад цього сегмента. Та сумніви даремні. Прогнози дуже чіткі-наступающее року зновуе буде зростання післяівівівініві інів» сайту SuperAgronom.com.

Нагадамо, из чиказькі ф’ючерси на сові боби знизилися в четверть на тлі початку майже рекордного врожаю в найбільшому експортері Бразилию, незважаючи на побоювання, за нещищение посуха на врожайне.

Читайте также


Новости раздела

Популярные