Логитип khoroshienews.info

Ціни на сою знижуються на фоне зміцнються пшеницы в Бразилии, пшеница зміцнюється - трейдери

30.12.2021 18:08

Чиказькі ф’ючерси на сові боби знизилися в четвертую по счету збирання майже рекордного врожаю в найбільшому експортері Бразилия, незважаючи на побоювання, що нещищение посуха вплине на врожайність.

Ціни на сою знижуються на фоне зміцнються пшеницы в Бразилии, пшеница зміцнюється - трейдери - фото

Чиказькі ф’ючерси на сові боби знизилися в четвертых на этом почтовом ящике майже рекордного врожаю в найбільшому експортері Бразилия, незважаючи на побоювання, нещищая посуха вплине на врожайність.

Про це пише видання Reuters.

Зазначаться, що пшениця виросла в ціні, аруд кукуза залишилася на колишньому рівні.

Найбільш активний контракт на сові боби на торговій біржі Чикаго (CBOT) знизився на 0,1% до $ 13,67 за бушель станом на 0135 GMT.

Згідно з повідомленням, пшеница подорожала на 0,3% до 7,9 долл. За бушель, а кукуруза залишилася без змін на рівні 6,05 долл. За бушель.

"Фермери повідомили агентству Reuters, виробники сої в бразильском штате Мату-Гросу, який є найбільшим виробником, розпочали збирання врожаю, чтобы ознаменувало ранній початок, говорим рекордного сезона зівційним обсягом в 140 млн. Повсюду".

Зазначаться, чтобы посуха в деяких районах країни оценила это на почтовом ящике, але прогнозы погоди говорят о підвищення ймовірності дощів.

"Фючерси на пшеницю представили свою активностю на экспортном рынке и новости о переговорах между США и Россией по питанию безпеки на рынке торговли в Украине, повідомили трейдеры",-сообщает агентство Reuters.

Нагадаммо, що урожайность на зрошенных залежить не только в культури, а в від сорту, гібриду и погодних умов, які склалися у період вирощування. Щодо соняшнику, то на зрошенні теж можна отримувати врожай в 1,5-2 рази більший.

Читайте также


Новости раздела

Популярные