Логитип khoroshienews.info

Ціни на європейский газ просіли через збільшення пропозиції

30.12.2021 17:19

Вропейские ціни на природний газ упали майже до показников, які фіксувалися 3 дня тому тому. Цьому сприяють новые поставки выращенного палива и погодные умов.Про це пише Bloomberg.Повідомляться, що м

Ціни на європейский газ просіли через збільшення пропозиції - фото

Вропейские ціни на природний газ упали майже до показников, які фіксувалися 3 дня тому тому. Цьому сприяють новые поставки выращенного палива и погодные умови.

Про це пише Bloomberg.

Повідомляться, що минулої середи ф’ючерси по падати на 9,9%, осколков американские суда с паливом були спрямовані до вропи. І хочуа за останній тиждень ціни знизилися, вони все ще у 5 раз перевищую середні показники останні п’ять років.

Зазначаться, чтобы падіння цін може бути короткочасним явищем, оскільки тиск с боку Росії трима трейдерів у напрузі.

"Газовая проблема в вропі може не изучать наступающего року. Геополитические проблемы и особенности в Росію, особенно в отдельном газе" Північний потік-2 ", помогать можливостії росії обмеситьи дошлівно-набирать потоки газа в перспективных разработках в заявив у своєму звіті голова вропейского отдела газового анализа у Bloomberg NEF Эндрю Хілл.

Повідомляться, чтобы цена на газ в Европе была уплачена до 96,73 евро за МВт/г, на 13%. В записи на почтовую ставку следует упасть цін от 3,9% до 217 евро за МВт/г. Відтак, трейдери готуються до обмежених поставок на початку 2022 року. В свою чергу запаси газу в вропейських сховищах на 23% нижних від середнього значення за останні 5 років.

Варто зазначити, для газового сопровождения "Північний потік-2" технічний повністю готовий до експлуатації, есть проєкт ще має бути схвалений регулюючим органом Німечини.

Нагадаємо, Кабмін має намір обменивать газы ціни для виробников хліба. Обмеження ціни планується на рівні 25 тис. грн за 1 тис. м3. Крім того, вы можете сделать ставку на торги не може перевищувать 1%.

Читайте также


Новости раздела

Популярные