Логитип khoroshienews.info

Феодал отримав перший транш у $ 250 тис. від групи європейских инвесторов

30.12.2021 15:31

Проєкт Феодал отримав первый транш у розмірі $ 250 тис. із Pre-seed (інвестиції для защиты глобального масштабирования продукту для масового ринку) оцінкою більше $ 1 млн від групи європейських інвес

Феодал отримав перший транш у $ 250 тис. від групи європейских инвесторов - фото

Сервіс автоматизованого моніторингу земельного банку Feodal Джерело фото: Latifundist.com

Проєкт Феодал отримав первый транш у розмірі $ 250 тис. із Pre-seed (інвестиції для защиты глобального масштабирования продукту для масового ринку) оцінкою більше $ 1 млн від групи європейських інвесторів. Эти возможности в Feodal планах предложений в двух областях: международное раскрытие и расширение возможностей продуктов и посылки для их майбутніх клинтів.

Про ее повідомля пресслужба компанії.

Андрій Дем’янович

засновник и керівник проєкту Феодал

"Инвестиції для нас-эти ресурсы, які дозволяють предложения по розбору и предложению новых продуктов эффективного управления активами підпримств.

Варто зазначити, продуктами компанії Феодал користуються різні учасники ринку.

Компанія працює як з фермерами, так и з територіальними громадами и є майже в кожній області. Тільки за останній рік компанія провела аудит більше 350 громадам і ще більше аудитів віддала фермерам. В системі Feodal.Land ** оцифровано вже більше 5 млн га українських земель, і кожного місяця ця цифра зростає. Читати за темою: Як не стати ласим шматком для рейдера та збільшити земельний банк

Нагадаємо, щоб правильно оперуватить своїми землями, потрібно чітко бачити своїх конкурентів і орендодавців. Для цього необхо-димого розуміти ситуацію в межах адмінодиниць та проводити аудити навколишніх земель.

Читайте также


Новости раздела

Популярные