Логитип khoroshienews.info

На Сумщині відкрився елеватор на 100 тис. т - працюватиме на альтернативному паливі

30.12.2021 08:11

Компания "Ханзе Агрі Україна" (с. Степанівка Сумского района), представила новый елеватор потужністю 100 тис. т одночасного зберігання зерна та олійного насіння.Про це пише пресслужба Департамента аг

На Сумщині відкрився елеватор на 100 тис. т - працюватиме на альтернативному паливі - фото

Компания "Ханзе Агрі Україна" (с. Степанівка Сумского района), представила новый елеватор потужністю 100 тис. т одночасного зберігання зерна та олійного насіння.

Про це пише пресслужба Департамента агропромислового розвитку Сумської ОДА.

Зазначаться, за счет сумм послужи из приймання и зберігання зерна надають 42 елеваториев, місткість яких становить понад 2,8 млн т, из них 12-сільгосппідприєм загальною потужністю 676 тис. т.

«Потребление инфраструктуры ринку зерна потребляет модернізації и реконструкцию наявних потужностей и введенных в две новых потужностей зберігання и доробки зерна. Сумского району ",-говориться в повідомленні.

Зазначаться, що елеватор здатний приймати зерно в обсязі 4 тис. т за добу, відвантажувати: залізничним транспортом-3,5 тис. т за добу; автотранспортом-1,5 тис. т за добу.

На елеваторі знаходиться лабораторія, яка сертифікована по международным стандартам ISO 9001: 2015. Працюють дві сушарки: потужністю 2,5 тис. т за добу, яка працює на газовому опаленні та потужністю 1 тис. т за добу-альтернативному виді палива.

Загалом створено 45 робочих місць, що сприяє підвищенню рівня зайнтості сільського населення, збільшенню переходжень в бюджет усіх рівнів.

«Цей сучасний елеватор забезпечить потреби як безпосередньо власників, так і надаватиме послуги за доробки, зберігання и подальшої реалізації зерна ін суб’єктам господарювання регіону»,-прокоментували в департаменті.

Нагадаммо, сертификационные елеваторные продукты в Україні становлять близько 45-50 млн т. Так, на тлі врожаю в 100 млн т дефіцит елеваторів становить понад 50%. 65-70% елеваторски морально и физически застарелые. Підприємства, що залишилися щебень радянського минулого, не відповідають сучасним вимогам щодо зберігання зерна, оперативності приймання та отідвантаження тощо.

Читайте также


Новости раздела

Популярные